Nek’ mi otme Lunu ako može! Sloba otkrio šta bi uradio da Gastoz uđe u “Zadrugu” (VIDEO)

165

Kada je Luna pre nekoliko dana priznala da je bila u kratkoj vezi sa Gastozom, to je odjeknulo poput bombe, a sada je i Sloba konačno progovorio o tome i otkrio kako bi reagovao da Marinković uđe u “Zadrugu”.

Sloba koji baš nije poznat po pokazivanju emocija, ovoga puta je prvi put delovao malo ljubomorno.

– Ne bih ljubomorisao na taj neki način, ali neću da kažem, možda bih i bio u nekim situacijma ljubomoran. Ona je prva rekla da ne bi volela da ja imam kontakt sa devojkama sa kojima sam bio ranije, pa ni ja ne bih voleo da ona ima kontakt sa momcima sa kojima je bila ranije, to je najnormalnija stvar, muško sam – ispričao je Sloba a potom otkrio šta je tražio od Lune.

– Ja sam joj sam rekao da želim da prekine kontakt sa njim. Rekao sam, jeste, rekao sam. I kažem da bi mi verovatno u nekim situacijama i smetalo. Ali ja sam svestan svojih kvaliteta i svestan sam toga ko sam i šta sam. Nisam ušao ni sa kim da se takmičim ovde, bilo ko da uđe ovde ukoliko može meni da otme Lunu, slobodno nek’ je otme – zaključio je Radanović.

Telegraf