NAPREDOVALA: Milica Mišić pokidala pjesmom “Crno i belo”

Screenshot_1

U četvrtom paru emisije “Neki novi klinci” našle su se Milica Mišić i Majda Stamenković.

Milica je izvela prvu pjesmu od Jelene Tomašević “Jutro” dok je njena druga pjesma bila od Kaliopi “Crno i belo” , odlukom žirija Milica je prošla direktno dalje.

https://www.youtube.com/watch?v=sJ4URiQAF20

PROČITAJTE I OVO  Prva izjava nakon napuštanja Elite - Janjušu nije lako, otkrio kako se osećao kada mu je Veliki šef javio