Zašto je Lepa Brena plakala u šou “Nikad nije kasno” ?

Screenshot_2-4

Pogledajte kako je jedan Šapčanin otpevao pesmu koja je Brenu dovela do suza. Dragi Domić Senior nastupio je sinoć u “Nikad nije kasno” sa pesmom “Dušo moja” i raspamtio sve u studiju.

PROČITAJTE I OVO  UZNEMIRUJUĆE! ANELI AHMIĆ GRCA U SUZAMA: Rijaliti-učesnica prikovana za krevet - DA SE NAJEŽIŠ