FARMA IZBACIVANJE: Još jedna farmerka napustila imanje

farma

U arenu su došle Dušica i Aleksandra koje su se takmičile u kvizu znanja. U dvoboju je pobedila Aleksandra koja je imala pet tačnih odgovora i njoj će biti duplirani glasovi.

Nakon preseka, Ognjen je rekao da je Aleksandra imala 47 odsto glasova publike i ona večeras napušta rijaliti. Aleksandra se pozdravila sa farmerima, uzela džak sa stvarima i napustila “Farmu”.

svet.rs

 

PROČITAJTE I OVO  LUKA PRESKOČIO STO, PA NAPAO TERZU: Obezbeđenje HITNO reagovalo - skandal pred kraj "Elite 9"