Kristijan i Tamara ušli na Farmu , ovako su reagovali farmeri

Screenshot_2_800x497

Večeras na Farmu su se vratili Kristijan i Tamra jer je publika tako odlučila.

Oni su ušli na farmu i čekali ostale takmičare da im se pridruže , reakcija svih farmera je bila za divno čudo izuzetno dobra i svima je bilo drago što su se oni vratili.

PROČITAJTE I OVO  LUKA PRESKOČIO STO, PA NAPAO TERZU: Obezbeđenje HITNO reagovalo - skandal pred kraj "Elite 9"