KAO PRAVI PROFESIONALAC: Tuzlak razvalio u show-u “Neki novi klinci”

armin_800x460

Armin Jusufović je takođe javnosti poznat iz Zvezda Granda gdje dobro kotirao ali ipak zbog godina žiri ga nije puštao u dalji tok takmičenja. Ove sezone on se takmiči u shw-u “Neki novi klinci” namijenjan za mlađu populaciju.

On je izveo pjesme od Saše Kovačevića “Mogli smo sve” i od Tropiko benda “Zauvijek tvoj” i očekivano dobio sve glasova od žirija , na kraju emisije saznati ćemo da li je prošao u drugi krug.

Milica mu je jedino zamjerila što je tokom izvođenja svojih odabranim pjesama gledao po stranama a ne u žiri , Bane je dodao kako je Armin već formiran pjevač i da je on već pravi profesionalac.

PROČITAJTE I OVO  Šok obraćanje Milana Miloševića pred kraj Elite 9: U crnini došao u emisiju, pa izgovorio reči koje su zapalile javnost