FARMA: Radmila Misić napustila imanje u Lisovićima

Screenshot_3_800x515

Večeras na Farmi smo dobili ime farmera koji napušta imanje u Lisoviću , naime Radmila Misić napušta farmu jer dobila najmanje glasova publike.

Naime Semir Džanković i Ivana Šašić su direktno nominovani od strane zadruge , takođe i Rade Lazić je nominovan jer je imao najmanji broj glasova publike dok je Radmila Misić nominovana od strane farmera.

Večeras u areni nijednom farmeru nisu duplirani glasovi.

Semir Džanković je imao 28,62% , Ivana 23,22% , Rade Lazić 26,11 i Radmila Misić 22,05.

PROČITAJTE I OVO  Aneli napala Filipa Đukića, ostavila ga kao krpu: "Ti si folirant, ne zanimaš me više za tri života" Ova devojka je kriva za njihov raskid