Stiglo pismo na Farmu , Gabrijela tužila Staniju zbog..

ggg_800x445

Na imanje u Lisoviću je stiglo novo pismo , u kojem je pisalo da je na adresu zadruge stigla Gabrijelina tužba.

Naime Gabrijela je tužila Staniju zbog Radeta , ona misli da je Stanija se umiješala u vezu između nje i Radeta i da je ona uzrok njihove današnje svađe.

Ovaj slučaj je dobila Maja i ona će da presudi ovaj slučaj , uzmimo u obzir da Maja ne voli Staniju.

PROČITAJTE I OVO  NISI VIĐALA DETE TRI GODINE JER SI ZARAĐIVALA NA KONTO MOG IMENA: Stanija demolirala Aneli zbog njenog majčinstva