Ljubavni krah i žestoka svađa između Aneli Ahmić i Luke Vujovića, koji su obeležili završenu devetu sezonu popularnog rijalitija “Elita”, dobili su potpuno nesvakidašnji i neočekivani nastavak koji je odmah privukao ogromnu pažnju javnosti.

Nakon što je u naletu besa stavila tačku na njihovu veridbu, Aneli je skinula verenički prsten i bacila ga direktno na dno jezera u Šimanovcima, ostavši tako bez nakita vrednog oko 30.000 dinara.
Ipak, simbol njihove bivše ljubavi nije dugo ostao pod vodom, s obzirom na to da je bivša učesnica Mina Vrbaški odlučila da zaroni, izvuče ga iz vode i pokrene potpuno novo poglavlje ove medijske priče.
Mina je sada otkrila sve detalje i potvrdila da se verenički prsten i dalje nalazi kod nje, ali i da je donela čvrstu odluku da mu podari plemenitu i humanu svrhu.
“Prsten je i dalje kod mene. Mislim da više nema svrhu kakvu je imao… Rekla sam da ću ga dati u humanitarne svrhe. Smatram da je bolje da taj novac ode nekom detetu kome je zaista potreban,” izjavila je Mina za Pink.
Ona se već detaljno raspitala kod stručnjaka o realnoj ceni ovog komada nakita i saznala da je njegova tržišna vrednost u zlatari oko 30.000 dinara. Kako sama naglašava, pošto je izvađen iz vode i tretira se kao lomljeno zlato, on više nema onu prvobitnu sentimentalnu niti materijalnu vrednost koju je imao na početku.




