Nije trebalo da se blamira sa Filipom, to ju je KOŠTALO POBEDE! Lepi Mića ubeđen da je Aneli ostala bez krune zbog ljubavi sa Đukićem

Jedan od onih učesnika koji su uvek bez dlake na jeziku, bez zadrške prokomentarisao je sva dešavanja sa superfinala, ali i sa žurke.

Lepi Mića, koji je ispao pre superfinalne noći u “Eliti 9”, stao je pred kamere našeg portala i sinoć, na superfinalnoj žurki prokomentarisao pobednu Stanije Dobrojević.

– Boli me k*rac za Staniju Dobrojević. Sad da je neko bio apsolutni favorit, nije, pobeda nije zagarantovana. Meni je smešno, ovaj narod šta vidi, šta gleda. Meni je Stanija najsmešniji pobednik u istoriji svih rijalitija – rekao je Mića u svom stilu.

On je potom otkrio i svoje razočarenje preranim izbacivanjem.

– Da, nemam pravo da budem ljut, ali imam pravo da budem razočaran, ipak sam mislio da narod nešto vidi i nešto ceni – rekao je Mića, a potom prokomentrisao i drugoplasiranu Aneli Ahmić:

Ja sam se borio za moj stav, znam odlično šta sam borio. Žena koja je ostavljena, sa detetom, zbog toga sam bio na njenoj strani, a ostalo sam bio protiv veze sa Filipom, koja ju je koštala pobede. Upravo to ju je koštalo, ali to nije ni bitno, nije trebalo da se blamira, treba da vodi računa o svom ponašanju.

PROČITAJTE I OVO  Glupača, sa ženama... Grofica besna na Aneli, preko pomirenja sa Durdžićima JOJ NEĆE PREĆI: Ove prozivke će ih boleti