Voditelj Darko Tanasijević otišao je u izolaciju po nominovane takmičare koji su ove nedelje bili Uroš Stanić, Asmin Durdžić, Aleksandra Jakšić i Murat Aslyguzin.

Voditelj je takmičarima objasnio pravila igrice, a pobedu je odneo Murat i njemu su duplirani glasovi.
– Saro, moram da ti saopštim da Murat ostaje, a da Jakšićka napušta Elitu – rekao je Darko.




