Totalni preokret: Darko saopštio ko napušta Elitu, takmičari u transu!

Voditelj Darko Tanasijević otišao je u izolaciju po nominovane takmičare koji su ove nedelje bili Uroš Stanić, Asmin Durdžić, Aleksandra Jakšić i Murat Aslyguzin.

Voditelj je takmičarima objasnio pravila igrice, a pobedu je odneo Murat i njemu su duplirani glasovi.

– Saro, moram da ti saopštim da Murat ostaje, a da Jakšićka napušta Elitu – rekao je Darko.

PROČITAJTE I OVO  Ovde se nalazi Asmin nakon što je izudaran u glavu: Jedna stvar na njegovom telu vidljiva golim okom