ZAŠTIĆEN KAO BELI MEDVED! Ništa od diskvalifikacije za Luku Vujovića, dobio samo OVU KAZNU!

Nije retkost da učesnici najgledanijeg rijalitija “Elita” budu kažnjeni kada ne poštuju neka pravila.

Iako učesnici najčešće krše pravila kada je reč o spavanju u nedozvoljenom treminu, nije retkost da imaju i izlive nepristojnog ponašanja koje Veliki šef odmah sankcioniše.

Sada, zbog nasrtaja na Anđela Rankovića, Veliki šef doneo je odluku i tom prilikom je kaznio Luku Vujovića oduzimanjem šestomesečnog honorara.

Inače, ranijih sezona svaka tuča je bila kažnjiva izbacivanjem ali izgleda da toga više nema.

PROČITAJTE I OVO  ZVANIČNA ODLUKA VELIKO ŠEFA ODMAH STUPILA NA SNAGU: Pred samo FINALE Elite se sve promenilo!