Tokom večerašnje emisije „Pitanja novinara“, voditelj Darko Tanasijević podigao je Milenu Kačavendu kako bi prokomentarisala mogućnost pomirenja između Teodore Delić i Nenada Macanovića Bebice, što je pokrenulo lavinu drame, teških reči i međusobnih optužbi među učesnicima.

Milena je istakla da ju je vest o veridbi iznenadila samo delimično, tvrdeći da je Teodora navodno unapred znala za taj plan.
– Ispostavilo se da je ona znala za veridbu i potpuno je očekivala. Ona je rekla da on nema ništa napolju, da mu je tata alkos, da je vario felne dok je ona bila nesrećna, da se ka*ala sa Munjom… Oni nam je*u mamu nakon one je*ačine, a Bebica aobesi donju usnu, spusti pogledi i kreće – rekla je Milena.
– Veridbu su spolja isplanirali, ali su ovde ušli. Pošto je znala zta veridbu, mogla je da kaže i pre ostrva “ne”, a ona je nakon dva dana rekla za Filipa. Bolje da prećutim jer će oni biti zajedno da se sruši svet. On njoj ćuti dok vređa njegovog oca. Ja sam ustao i rekao za Filipa jer mi je ona rekla. Rekao sam na svojju štetu da bih nju odbranio, i ovo đubre uradi. Niko ne može preterano da morališe, ali ovo između njih je boleština – rekao je Dačo.
– Sve sam objasnio za malog go*narka. Sve sam objasnio pre nego što se desilo između njega i Teodore. On radi svima iza leđa – rekao je Bebica.
– Ova gospođa danima vrši uticaj na Bebicu da je ona htela samo dvoje ljudi da zove na veridbu i govori: “Zašto ne napušiš Maju?”, a on kaže: “Maja i ja znamo šta smo prošli u šestici” – rekla je Milena.







