Gradonačelnik o uspostavljanju kulturne saradnje i između Grada Tuzla i Centra za očuvanje i razvoj kulture manjina Crne Gore

DSCN6401

Gradonačelnik Imamović danas je održao sastanak sa prof. dr. Izetom Šabotićem i direktorom Centra za očuvanje i razvoj kulture manjina Crne Gore, dr Derviš Selhanovićem.

Na sastanku se razgovaralo o uspostavljanju kulturne saradnje i između Grada Tuzla i Centra za očuvanje i razvoj kulture manjina Crne Gore.

PROČITAJTE I OVO  LOŠE VESTI O STANIJI DOBROJEVIĆ SAOPŠTENE NA PINKU! Grca u suzama, za nju je ovaj rijaliti završen?!