NN OCA PRVO NAŠAMARALA, PA ZATRESLI JORGAN PLANINU! Nikad brutalnija akcija – STARLETA URLA IZ SVEG GLASA

1353

Poslednja žurka u Eliti, održana u utorak uveče izazvala je mnogo pažnje javnosti. Jedna od najkarakterističnijih scena bio je trenutak žustre rasprave između Slađe Lazić i Danijela Dujkovića Munjeza.

Pored žestokih reči koje su razmenili, Slađa je u jednom trenutku u naletu besa počela da šamara Munju.

– Alo, za*ebavam se, nisam pričao sa njom na tu temu debilu jedan! Dođi ovamo – govorio je Munja ljubeći Slađu.

– Skloni ga od mene odmah – urlala je Slađa dozivajući obezbeđenje u pomoć.

Obezbeđenje je momentalno reagovalo i sklonilo Munjeza, a Slađa je nastavila da uživa u žurci. Međutim, čak i pored ovog okršaja, Slađa je odlučila da spusti gard i kraj žurke je dočekala u Munjinom krevetu.

– Što si skinuo to? – rekla je Slađa, smeškajući se sve vreme.

Inače, Slađa Poršelina je polugola ležala na krevetu u kom spava Munjez, sve vreme izazivajući na intimni odnos. Munja, verovatno pogođen savešću i činjenicom da je čitava javnost svesna da je dobio dete, rešio je da ustukne.

– Došla sam ovde da se ponižavam. Reci da ti se sviđaju Aneli i Ena Čolić. Reci da ti se sviđaju moje drugarice, znala sam – pobesnela je Poršelina i napustila hotel u kome se nalazi Munja kao ovonedeljni gazda.

republika.rs