PRVA VRELA AKCIJA ANITE I ANĐELA: Obećala voditelju da će “IZMASIRATI” Rankovića, pa se bacila na POSAO – sve se TRESLO!

Takmičarka “Elite” Anita Stanojlović sinoć je najavila vrelu akciju sa Anđelom Rankovićem.

Naime, sinoć im je bilo poslednje veče u sobi za izolaciju, te je Anita odlučila da ga iskoristi. Voditelju Darku Tanasijeviću je najavila da će ujutru “pasti masaža”. Tako je i bilo.

Čim su stigli u sobu za izolaciju, Anita se bacila na posao. Anđelo se svukao, ona je sela na njegova leđa i počela da ga masira. Potom je Ranković odlučio da joj uzvrati uslugu. Seo je na Anitu i počeo da je dodiruje svuda po telu.

Strasti su se rasplamsale, a Anita i Anđelo su odlučili da nastave igrarije ispod pokrivača. Prvo su se poljubili strasno, a onda su im popustile kočnice. Uzdasi su odzvanjali izolacijom, koja se zatresla od njihove vrele akcije.

Nakon vrele akcije, Anđelo se vratio u svoj krevet, a Anita je priznala da se plaši reakcije Jovane Tomić Matore.

Republika.rs

PROČITAJTE I OVO  Prva reakcija Biljane Vujović: Pogledajte šta je poručila nakon vesti da će ponovo postati baka (FOTO)