Vladimir Tomović, nekadašnji učesnik “Zadruge” posle svog učešća u rijaliti programima skoro pa se potpuno povukao iz javnosti.

Iako je važio za jednog od najjačih komenatora kako unutra tako i van “Zadruge”, poslednjih godina živi povučeno i potpuno je posvećen privatnom porodičnom biznisu.
Vladimir je u jednoj emisiji prokomentarisao ovogodišnje učešće Marka Janjuševića Janjuša u “Eliti”:
– Simpatično mi je sve što Janjuš radi, ali za njega mogu da kažem da je degenerik. U odličnim smo odnosima, zato i kažem. Izgladio je odnose sa ženom, presrećan sam. Ja bih sve na svetu dao da imam pored sebe ženu i dete, ti imaš konju jedan, a odmah se valjaš tu sa nekim polu k*********a – rekao je Tomović za Republiku.
– Rizikuje sve sa ženom, baš me nervira. Mislio sam da se opametio. Sve stavlja na stranu, zarad tri s***a – završio je Vladimir.

srbija danas




