KRENUO U POTRAGU! Zvezdan traži Anđelu po imanju! Započeli ozbiljan razgovor!

Zvezdan Slavnić ušao je u pab “Prijatelji” kako bi proverio da li je Anđela Đuričić tamo, a kad je video da nije pitao je Milicu Veselinović i Anitu Stanojlović gde je ona.

Ja sam mislio da je ovde – rekao je Zvezdan.

Mi smo je jutros videla poslednji put, spavala je u hotelu – dodao je Slavnić.

Nakon toga Zveki je otišao u hotel i započeo razgovor sa Anđelom.

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  VAŽIO ZA FAVORITA, PA ISPAO! Brat Nadice Ademov otkrio da li je razočaran i zašto sestra nije došla u finale