ALEKS I ANITA SLUŠALE KAKO ANĐELA STENJE! Zveki ponovo tresao izolaciju, moralna Helga uzdisala kao da je sama u Zadruzi!

Nakon što si pogledali svoj ljubavni klip ali i poklon od fanova, Zveki i Anđela su po završetku emisiju otišli u izolaciju.

Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su se ušuškali u svoje ljubavno gnezdo i započeli sa igrarijama.

Stenjali su i uzdisali kao da su sami na imanju, dok su se Aleks Nikolić i Anita Stanojlović šminkale u rehabu i pomno ispratile svaki njihov uzdah.

Njih dvoje su se odlučili opustiti pred žurku, a moralna Helga je još jednom pokazala koliko je moralna.

Video pogledajte klikom OVDE

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  LOŠE VESTI O STANIJI DOBROJEVIĆ SAOPŠTENE NA PINKU! Grca u suzama, za nju je ovaj rijaliti završen?!