BEŽIM OD EMOCIJA, BOJIM SE POVREĐIVANJA: Car otvorio dušu zadrugarima i priznao zbog čega je POVREDIO Aleks, ona mu NE VERUJE

Na večerašnjoj “Igri istine” je Filip Car nastavio da izlaže i pojašnjava svoje emocije Ivanu Marinkoviću, sa kojim je imao nekoliko žestokih svađa.

Nisi učestvovao sa mnom, nisi mogao da me analiziraš. Ja generalno imam problem dugi niz godina, bežim od emocija, bežim tako od Dalile Maji, od Maje Dalili i tako… – pričao je Car.

Daj, ne s*rendaj, kao bežiš od emocija – rekla je Miljana Popović.

Nisi kompetentna, nisi k..ac videla dugi niz godina – odgovorio je Car.

Dokazao si da nemaš svoje mišljenje malopre kad si rekao da je mene Ivan ponizio. On mene nikada nije savetovao – dodala je glumica.

Mislim da nisi validna. Ja sam se upuštao u veze koje nisam mogao da iznesem, da li zbog ponašanja devojaka, njihove prošlosti… Prošle godine sam ušao u vezu sa udatom ženom, pa sam bežao kod jedne, druge… Bežim od ljubavi, bežim od emocije. Svi odnosi su mi kratkotrajni. Kad osetim kao ovo sa Aleksandrom, bežim, bojim se. Imam strah. Kao da imam poremećaj, bojim se povređivanja. Ja sam se vezao za jednu devojku, živela je kod mene i moje majke, strpala me je u zatvor pod lažnim optužbama. Imam ozbiljnu paranoju, sitnice mi smetaju, a ova kuća mi doprinosi tome. Ja sam neobična bilja, stručna lica ne mogu da me ulove u tome. Nisam sazreo. Mlađi momci se bolje vezuju – ispričao je Filip.

Kad samo kažeš da bežiš od emocija, zvuči kao demagogija. Kad ovako kažeš ima smisla – dodala je Miljana.

Zato sam ti rekao da si manje kriv, jer ove žene znaju sve to o tebi, zato su glupe – rekao je Ivan.

Vi verujete u ove budalaštine? Daj, molim te – dobacila je Aleks.

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  "OD ČEGA ONOLIKO STENJE?": Učesnici "Elite" dobili TRAUME od brutalnih akcija Maje i Asmina - isplivali detalji koji su ZGROZILI JAVNOST!