Darko Tanasijević, novinar portala Pink.rs, nakon izlaganja Miljane Kulić, pozvao je Nenada Macanovića Bebicu kako bi porazgovarao sa njim o njihovom odnosu.

Kakav je trip biti sa devojkom sa kojom znaš da voli drugog muškarca i da te gleda kao batlera, ili nekog spoljnjeg muškarca? – pitao je Darko.
Nisam siguran da ga voli… Više mislim da je opsesija nego ljubav… Ako vi volite drugačije da čujete… – odgovorio je Bebica.
Nema šta da se pravdaš nemoj da si glup! Reci da volim Zolu – vikala je Miljana.
I prošle sezone sam govorio da je to opsesija a ne ljubav! – dodao je Bebica.
Mnogi se pitaju imaš li mrve ponosa, karaktera, sramote… Šta bi im ti rekao? – pitao je Tanasijević.
Niko ne može da utiče na naš odnos… Mi smo svašta prošli… Da sam video da je srećna, drugačije bi se ponašao. Osećam da nije srećna i vidim da je tako… Osećam da je srećna sa mnom – rekao je Nenad.
Da li misliš da ti i Miljana posle svega imate neku perspektivu? Rekla ti je pre nekoliko dana da si joj dosadan…- nastavio je Darko.
Mi nemamo problema napolju, samo ovde…Rekla mi je da je to uradila samo da bi Zolu uzdigla a mene ponizila – odgovorio je.
Pristao si na poligraf, da li se plašiš njenih pitanja? – pitao je Tanasijević.
Nemam ja taj problem uopšte, mogu da odgovorim na svako pitanje bez problema – tvrdio je Nenad.
pink.rs




