IMENOVAN NOVI VOĐA: Izbačena rešila da napravi HAOS u kući! Zadrugari se hvataju za glavu

Sinoć je velelepno imanje Zadruge napustila Jelena Mitić. Ona je u duelu izgubila od Danijela Višića. Jelena je nakon toga gostovala u studiju kod Dušice Jakovljević i tom prilikom napisala pismo zadrugarima u kojem je imenovala novog vođu.

Pismo je upravo stiglo u Belu kuću, a Marko Marković je okupio zadrugare oko crnog stola u krenuo da čita pismo:

– Dragi zadrugri, drago mi je bilo družiti se sa vama. Za gazdu stavljam najdivniju Zoricu Marković – pročitao je Marko pismo.

– Sad dobrovoljno da se javite ko će da čisti ovo ovde, i naravno hvala Jeleni na svemu – rekla je Zorica.

srbija danas

PROČITAJTE I OVO  Dijaspora se ujedinila zbog Anite Stanojlović! Skupili čak 50.000 € za trudnicu: "Zaslužuje, dve godine žrtvuje život zbog publike"