Početak nove sezone Zadruge je sve bliži, a novi učesnici pristižu da se slikaju za profile. Stefan Radić (na slici sa desne strane), šanker i konobar, koji dolazi iz Novog Beograda. On je inače nepoznat javnosti, tako da u rijaliti ulazi praktično kao totalni anonimus.

Kakva su mu očekivanja u Zadruzi 6 i čemu se nada, Stefan je izjavio:
– Želim da se družim, zabavljam, šalim i zafrkavam sa zadrugarima. Nemam neka preterano velika očekivanja. Nadam se da ću pokrenuti neki svoj privatni biznis i u Zadruzi vidim svoju šansu da to i postignem i dodaje:

– Ja sam lagan tip, volim da izlazim i da se družim sa ljudima, mirna sam osoba i poslednji put sam se potukao sa rođenim bratom kada sam imao 8 godina (osmeh). Od mene ne očekujte agresivno ponašanje, mada ako me neko nap.dne ja ću se naravno braniti – rekao je šanker.
Porodica i prijatelji ga nazivaju nadimkom Rodni, jer neodoljivo podseća na Rodnije iz kultne serije “Mućke”.
Na pitanje kakav tip devojke voli i da li planira sa nekim da uđe u vezi, Stefan je izjavio:
– Ne, neplaniram ni sa kim da uđem u vezu, jer ja ne ulazim sam u Zadrugu. Ulazim sa jednom devojkom, koja mi se mnogo sviđa i čije ime ne bih otkrivao. Nadam se da će naš odnos ići u pravcu ljubavne veze – rekao je on.

kurir




