ZVANIČNO! Novak Đoković se POVUKAO!

Srpski teniser Novak Đoković neće igrati na ATP turniru u Montrealu.

Đoković je odustaood turnira u Kanadi, pošto ne može da igra u Severnoj Americi, ni tamo, ni u Sjedinjenim Američkim Državama.

Tako će Masters biti bez Srbina, a trenutno šesti teniser sveta je na rezultatu 23-5 ove godine.

Neće biti Đokovića, ali će u Montrealu igrati Medvedev, Nadal, Endi Mari…

espreso.rs

PROČITAJTE I OVO  TRUDNA ANITA STANOJLOVIĆ BRUTALNO KAŽNJENA: Izašla iz "Elite 9", pa dobila informaciju!