AU, ZAKOPAO DALILU PRED CELOM NACIJOM! Car ISPONIŽAVAO Dragojevićku, otkrio PRLJAVU TAJNU

Polako se privodi kraju ispovest Filipa Cara u emisiji “Premijera – Vikend specijal”. Orkestar je odsvirao hit pesmu “Žena udata”, grupe Medeni mesec, nakon čega je novinar Nemanja Vujičić počeo da ispituje Cara o vezi sa Dalilom Dragojević.

– Ovo je najčešća pesma koju sam čuo u poslednja tri meseca – rekao je Car.

– Šta ti učini ta udata žena? Jesi li ti ljubavnik? Jesi li bio nekada ljubavnik u životu? – pitao ga je Nemanja.

– Pa jesam. Ne znam više ni da li sam ljubavnik, ljubavnica, prestupnik… I sad kad je Dalila slobodna, ja se osećam kao u nekom prekršaju – rekao je Car.

– Jesi ti od onih koji kažu: “Sve što je zauzeto, može biti oduzeto”? – pitao je Vujičić.

– Pa, nisam. Ali sam je oduzeo na neki način. Bilo je možda dve slične situacije kao što je ova. U suštini nisu slične. Možda sam se u nešto umešao, u jednoj situaciji nisam ni znao da je bila udata. Bila na moru iz Zagreba, dva dana sam se zezao na plaži – dodao je Filip.

– Koga si najviše voleo, Maju, Minu ili Dalilu? – pitao je Vujičić.

– Pa, Dalilu – odgovorio je Filip.

– Da li je ona žena tvog života? – nastavio je novinar.

– Šta god da kažem, slagao bih te. Mislim da nije – rekao je kroz smeh Car.

srbija danas

PROČITAJTE I OVO  Brankica u Eliti 9: Sofijina mama napravila ćerki kašu od mozga - Sagla glavu od stida i srama