Maja Marinković se krije u stanu! Komšije ispričale kroz šta prolazi, Taki očajan: Car je za sve kriv!

Dva dana nakon diskvalifikacije iz “Zadruge”, Maja Marinković kao da je u zemlju propala. Njen otac Radomir Taki Marinković se po običaju javio novinarima i odgovorio na sva pitanja koja su mu oni postavili.

Tako je za Kurir Stars Taki veče nakon Majinog izbacivanja otkrio kako se njegova kćerka i on osjećaju i kako on gleda na cijelu ovu situaciju, zbog koje će Maja morati da plati penale produkciji od čak 50.000 eura.

– Maja je došla kući, očajna je i ja sam još u šoku, moram da priznam. Skočio mi je pritisak kad su novinari javili da je izbačena. Ona je ipak držala rijaliti, glavna zvijezda “Zadruge”. Bez nje rijaliti propada, to mora biti jasno svima. Za sve krivim Cara, koga bi drugog?! Maja je tužna, nije joj trenutno ni do čega. Savjetovao sam je da se smiri i da misli na sebe i svoje zdravlje. Ja sam joj govorio da on nije za nju, da treba da se skloni od njega, kao što je i od Janjuša. Ali eto šta se sad desilo zbog njega – rekao je Marinković i dodao da ne zna od čega će platiti kaznu televiziji Pink.

– Pokušaćemo da riješimo problem, vidjećemo šta ćemo s kaznom, sad imamo važnijih problema da riješimo. Najbitnije mi je da se moja Maja oporavi i da opet bude ona stara – rekao nam je zabrinuti Taki.

Nakon neuspjelog pokušaja razgovora s Takijevom mezimicom, porazgovarali smo s nekoliko njihovih komšija, koje su nam rekle da Maju nisu viđali otkad je izbačena iz rijalitija.

Izvor: Kurir

PROČITAJTE I OVO  NE BI ZAVELA NI ČIKA DANETA (70): Unakažena Mina Vrbaški - pogledajte PONIŽENJE VEKA