NEZAPAMĆENI HAOS NA ZADRUGOVIZIJI! Žiri u velikoj svađi zbog Dalile i Dejana! (VIDEO)

Na scenu su izašli bivši supružnici Dejan i Dalila Dragojević koji su izveli pesmu “Vudu” koju u originalu izvode Devito i Teodora Džehverović.

Njihov nastup su svi dugo čekali i kada su izašli na binu nastao je pravi muk u studiju. Ljubavni par je izašao u stajlingu koji je svima oduzeo dah, u potpunom tonu i bojama zavodili su na sceni novogodišnje Zadrugovizije. Tokom izvođenja pesme u više navrata su grešili u tekstu ali i nastavljali bez problema.

.

Ja dođem kao karma vama – nasmejala se Jovana.

Drago mi je što te vidim, čestitam na novom poslu, zaslužuješ ovu televiziju – rekla je Dalila.

Šta uradiste ovo? Od onolike ljubavi? Da li si se zaljubila? – pitala je Jovana.

A eto, zaljubila sam se… – odgovorila je Dragojevićka.

Desila mi se ljubav i ja se toga ne stidim, desilo se i ja ponosno stojim. Neka me osude… – govorila je Dalila.

Ako je bila ljubav, kako si se onda vratila Dejanu? – pitala je voditeljka.

Možda je poremećaj – dobacila je Maja Nikolić.

Ti si jedna moćna žena, ljudi te tako doživljavaju, misliš li da je Dejan slab muškarca? – pitala je Jovana.

Ne mislim, on me samo jako voli i prašta mi sve što može i na mene gleda drugačije. Naša veza nema budućnost za sada i mi nismo trenutno u vezi. Malo je vremena prošlo, imamo taj neki odnos koji ne mogu da objasnim. Znam da zvuči bezveze, ali tako je – govorila je Dalila.

.

pink.rs

PROČITAJTE I OVO  PODIVLJALI ASMIN UPAO U EMISIJU - HITNO PREKINUT PROGRAM NA PINKU! Stanija se zaledila kad je uleteo u prostoriju, usledila drama!