Selma uživa u Bosni sa najmilijima

10299454_10201855233088291_463226284_n

Aktuelna pjevačica Selma Bajrami doputovala je u Bosnu prije par dana gdje trenutno odmara i uživa sa svojima najmilijima u rodnom Mramoru kod Tuzle ,ali i puni baterije za nove radne pobjede gdje je ovih dana očekuju brojni nastupi između ostalog krajem ovog mjeseca u Sarajevskome hotelu Bosna na Ilidži.A nakon toga ponovo povratak u Austriju gdje i boravi sa mužem i sinom.

D.Š

PROČITAJTE I OVO  TRUDNA ANITA STANOJLOVIĆ BRUTALNO KAŽNJENA: Izašla iz "Elite 9", pa dobila informaciju!