Miloš Bojanić navodno je potpisao ugovor pa i napustio “Zadrugu” poslije žestoke svađe sa Dalilom Dragojević, te oštre kazne koju je “zaradio” tom prilikom.

Zadrugari su u toku emisije “Sjedi dole” prokomentarisali njegov odlazak, a sumnja se da je svađa sa cimerkom razlog za ovakav potez.
Podsjetimo, između Dalile Dragojević i Miloša Bojanića pale su, između ostalog, i uvrede na nacionalnoj osnovi, što je u ovom rijalitiju strogo kažnjivo. Pjevač je tako ostao bez čak dvonedjeljnog honorara.

Naime, iako svi misle da je Bojanić to učinio zbog bračnog para Dragojević – Dalile i Dejana, istina je ipak drugačija. Kako iz produkcije kažu za Pink.rs, pevač je to učinio jer mora da potpiše određene papire u Americi, budući da poseduje zelenu kartu.
Miloš Bojanić je danas napustio ”Zadrugu 3”. On je to morao da učini, budući da poseduje zelenu kartu za Ameriku. Miloš treba da potpiše određene važne papire, pa je zbog toga bio prinuđen da privremeno napusti rijaliti. Produkcija je bila upućena u ovu situaciju i pre njegovom ulaska u ”Zadrugu 3” – otkrivaju iz produkcije za Pink.rs.





