Dokle će narod gledati nasilnika? Vladimir Tomović se zakleo časnim krstom da se neće smiriti dok ne izudara Gagija!

Vladimir Tomović neće se smiriti dok dobro ne izudara Gagija Đoganija i to se zakleo časnim krstom. Već nekoliko puta su ga uspjeli zadržati da ne polomi densera.

“Vjeruj mi, neću ti zaboraviti uvrede. Kunem ti se, prve treba da se okupaš. Neću da ga udarim”, htio je prvo Vladimir da razgovara sa Gagijem.

“Udari me, dobićeš nedjeljni. Udario si Aleksandru i izbačen si”, izazivao ga je Gagi.

“Ona je veći mangup od tebe”, dobacio je đetić.

“Koga ti imaš iza sebe. Nemaš porodicu, nemaš nikoga”, rekao mu je Đogani što je izbacilo iz takta Vladimira.

“Jel ja nemam porodicu? Sve po spisku, majku ti”, vikao je Vladimir, dok su ga šestorica jedva obuzdala da mu ne priđe! “Nisam mu spominjao porodicu. Kunem se časnim krstom…”, jedva je govorio Tomović, zaboravivši da neprestano pljuje i spominje Lunu.

Podsejtimo, Đogani i Tomović su se posvađali sinoć, kada je Tomović Gagija nazivao pogrdnim imenima (“Bijedniče”, “P*ičko”), da bi mu na kraju rekao kako nije dovoljno hrabar ni da se zauzme za svoju kćerku Lunu Đogani. Gagi mu je poslije toga rekao “mr’š”, nakon čega ga je Tomović snažno povukao za kapuljaču od dukserice, i tako mu napravio masnicu. Zbog toga je kažnjen nedjeljnim honorarom. Inače, gledaoci su bijesni jer već ranije poznati agresivac i nasilnik nije izbačen.

.

.

PROČITAJTE I OVO  U Elitu stigla šok poruka Alibabine porodice: Maja opet žestoko ponižena, nastao muk