ZMBT: Ermin Kubat na dostojan način napustio show

untitled

U show ” Zvijezda možeš biti ti ” iz petka u petak postaje sve napetija situacija . Naravno svi oni bih željeli zapjevati u Skenderiji , ali to nije moguce . U petak TOP 14 nije bio sretan po Erminu Kubatu , koji je napustio show . On je otpjevao pjesmu “Mino ”  i pored dobrog televoltinga napustio show ali na dostojan način,što je najvažnije. Ovom mladom Kakanjcu želimo naravno mnogo sreće i uspjeha . Glasaj te za svoje favorite , i ne dozvolite da napuste show !

PROČITAJTE I OVO  Čeka se žestoka kazna produkcije! Dača širi nacionalizam u Eliti: Aneli došla iz Bosne da optužuje Srbe da su ub*ce!