LIGA PRVAKA NA TV OBN Srijeda, 12.03.2014. u 20:00h!

280

LP_BARCELONA VS M CITY_255x175

BARCELONA  vs  M. CITY

Bilo bi veliko iznenađenje da Barcelona prokocka veliku prednost, koju je stekla u prvom duelu odigranom u Manchesteru. Sa druge strane u Cityju se nadaju da mogu, ako ništa, revanš učiniti zanimljiv i namučiti Barcu.Podsjećamo, Katalonski klub je u prvoj utakmici golovima Messija i Danija Alvesa slavio sa 0:2 i tako došao na korak do plasmana u četvrtfinale u kojem je igrao u posljednjih šest sezona. City je prvi put u nokaut fazi takmičenja, ali njegov trener Manuel Pellegrini je u četvrtfinalu igrao i sa Villarealom i sa Malagom. Prvak Engleske je u dobroj formi, a proteklog vikenda je osvojio i prvi ovosezonski trofej, savladavši u finalu Liga Cupa Sunderland sa 3:1. U srijedu, 12.03.2014. ne propustite ovaj zanimljivi duel, a od 20:00h gledajte uvodnu emisiju sa još zanimljivijim gostima